Amžino grožio formulė

XXI amžiuje vyraujant grožio, jaunystės kultui nebeturėtų stebinti įvairiausių priemonių, stabdančių senėjimą, koreguojančių veido trūkumus, pasiūla. Tačiau ne visi ryžtasi kreiptis pagalbos į plastikos chirurgus, o ir kosmetikos pramonės produktai, kaip kremai ar serumai, nesuteiks greito bei ilgalaikio poveikio. Natūralu, kad kyla klausimas, kaip pasirinkti tinkamą būdą, kuris padėtų kompleksiškai išspręsti odos problemas.

Tikrasis grožio industrijos perversmas įvyko 1934-aisiais metais, kai sveikai gyvenanti japonų tauta atrado amžinos jaunystės ingredientą – hialurono rūgštį – natūralią žmogaus organizme esančią medžiagą, kuri palaiko odos drėgmę ir suteikia jai stangrumo.
Laikui bėgant hialurono rūgšties kiekis organizme mažėja, todėl oda išsausėja, suglemba, praranda elastingumą, atsiranda raukšlelės, kurios nuolat gilėja ir tampa akivaizdžiai matomos. Minėtoms problemoms spręsti estetinėje medicinoje naudojami sterilūs biogeliai, kurių sudėtyje yra stabilizuota hialurono rūgštis. Pati procedūra, kuri trunka ne ilgiau kaip 30 minučių, atliekama plonyte adata nedideliais kiekiais suleidžiant hialurono rūgšties preparato, kurio sudėtyje yra anestetikų. Jautresnės vietos papildomai patepamos skausmą malšinančiu kremu. 

Hialurono rūgšties injekcijos padeda išspręsti ne vieną veido srities problemą:

  • sumažina arba visiškai išlygina mimikos raukšles;
  • naikina nosies – lūpų, kaktos raukšles, taip pat vadinamąsias "pykčio" raukšles tarp antakių, raukšles aplink akis;
  • lygina ir užpildo raukšles kaklo ir dekoltė srityse;
  • koreguoja lūpų apimtį ir formą, suteikia joms putlumo;
  • patobulina veido kontūrus, suteikia ilgalaikį pakėlimo poveikį;
  • koreguoja atrofinius randus;
  • veiksmingai pagerina odos išvaizdą, suteikia odai maksimalų drėkinimą.

Veido sritis, kurioje buvo daryta injekcija, kelias dienas gali būti kiek patinusi, pasirinktos procedūros poveikis matomas iš karto, o galutinis rezultatas – po 10 dienų. Be abejonės reikėtų paminėti ir tai, kad kaip ir atliekant bet kurią medicininę intervenciją, koreguojant odos problemas su hialurono rūgšties injekcijomis, labai retai, bet galimos tam tikros komplikacijos, pavydžiui, patinimas, hematomų susidarymas. Taip pat iki procedūros likus 3 dienoms rekomenduojama nustoti naudoti kraujo krešėjimą slopinančius medikamentus (aspiriną ar kitokius nesteroidinius priešuždegiminius vaistus). Taip sumažinsite mėlynių tikimybę po injekcijų. O po atliktos procedūros tą pačią dieną specialistai pataria atsisakyti odos gydymo lazeriu, dermabrazijos, cheminio pilingo, maždaug 2 savaites nerekomenduojama ilgesnį laiką būti žemesnėje nei 0*C temperatūroje, stipriame karštyje.

Dar visai neseniai specialistai, savo praktikoje naudojantys hialurono rūgšties preparatus, manė, kad injekcijų poveikis yra trumpalaikis, tačiau naujausi medicininiai tyrimai įrodė, kad tai ne tiesa. Hialurono rūgšties poveikis trunka nuo 6 iki 12 mėnesių, tai priklauso nuo individualių organizmo savybių ir nuo konkretaus preparato. Rezultatai priklauso ir nuo žmogaus amžiaus, injekcijos vietos, suleistos medžiagos kiekio, odos tipo, gyvenimo būdo bei sveikatos.

Nuo šiol pasinaudoti puikia galimybe ir patobulinti veido bei kaklo odą galite ir Mažeikiuose medicinos centre ,"Medikvita" (adresas Vilniaus g. 2, senamiestyje priešais p.c. MAXIMA). Hialurono rūgšties injekcijas atlika medicinos specialistai, dalyvavę mokymuose Lietuvoje bei Latvijoje. Procedūros atliekamos naudojant šveicarų gamintojų preparatus.

Dėl grožio procedūrų kreiptis tel. Nr. +370 612 25624.